Calendarul compact de lucru 2017 pentru Moldova este o abordare utilă pentru a ține evidența evenimentelor și a sarcinilor. El se deosebește de cele mai multe calendare prin împărțirea anului în săptămâni. Această diviziune a timpului corespunde mai bine cu ciclul de lucru uman comparativ cu împărțirea în luni. Calendarul inițial a fost creat de David Seah, apoi l-am adaptat pentru sărbătorile legale pentru Moldova și zile nelucrătoare.

Mai jos puteti descarca PDF-ul și versiunile Excel ale Calendarului Compact. Designul versiunii PDF este aceeași ca și pentru uz personal. În cazul în care doriți să modificați calendarului ca aspect, ajustati fișierul XLS.

Noi il folosim, de asemenea, ca un calendar de birou (pe perete, cu dimensiunile 80×60 cm).

Delovni koledar 2017 s prazniki stenski pisarniski