De compacte werk kalender 2017 is een handig hulpmiddel voor uw termijnplanning van evenementen en taken. De kalender onderscheidt zich van de meeste andere kalenders doordat het kalenderjaar in weken wordt weergegeven. Deze wekelijkse tijdsindeling komt in vergelijking met een maandelijkse indeling beter overeen met het arbeidspatroon. De originele kalender is gemaakt door David Seah, waarop ik het aangepast heb voor de Nederlands nationale feest- en vrije dagen.

Een link naar de PDF en Excel download versies van de Compacte Kalender treft u hieronder aan. De weergave van deze PDF versie is dezelfde als die ik persoonlijk gebruik. Mocht u deze weergave willen aanpassen, stel dit dan in via het XLS bestand.

Op ons kantoor gebruiken wij de kalender ook als wandkalender (aan de muur, afmeting 80X60 cm).

Delovni koledar 2017 s prazniki stenski pisarniski